Hello Park - Gimtadieniai

Gimtadieniai

nuo 6€ vaikui

Vaiko gimtadienis Hello Park yra stebuklingas nuotykis. Čia vaikai gali patekti į realaus dydžio animacinių filmų pasaulį ir su juo susipažinti. Yra daugybė stulbinančių teminių zonų: batutai, sūpynės, čiuožyklos, piešimo kambariai ir šokių aikštelės.
Įdomi šių daugialypės terpės žaidimų mechanika lavina jūsų vaiko logiką, mąstymą, vaizduotę, judrumą, koordinaciją ir kitus įgūdžius.
Šie smagūs ir edukaciniai užsiėmimai patiks visai jūsų šeimai!

Interaktyvus stalas

Čia galite žaisti su asteroidais ir kometomis, nukreipti astronautus į kosmosą ir netgi kartu su draugais auginti visą sodą spalvingų gėlių.
Interaktyvus stalas pasveikins gimtadienio jubiliatą, o vaizdingas šou nustebins visus svečius.

Smagios pramogos

Linksmas, įtraukiantis animatorius pasveikins gimtadienio vaiką, išneš gimtadienio tortą ir žaist interaktyvius žaidimus su svečiais mūsų parke. Animatorius gali dėvėti jūsų vaiko mėgstamo personažo kostiumą - viskas ką reikia padaryti, tai pasirinkti gimtadienio datą.

Renginiai

Rezervuok šventę

Priimame
ne tik išankstinius
užsakymus

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Mūsų adresas Savanorių pr. 276, Kaunas, Lietuva

 • Kainas galite rasti šioje svetainės skiltyje https://hellopark.lt/kaunas/main. Savaitgaliais ir švenčių dienomis kainos skiriasi.

 • Laukite naujienų ir pasiūlymų

 • Galite įsigyti 20, 30 ir 50 eurų kuponus atvykę į mūsų parką arba internetu šiuo adresu https://hellopark.simplybook.it/v2/#gift-card

 • Vaikai turi būti prižiūrimi tėvų. Kiekvienas lydintis suaugęs asmuo turi įsigyti suaugusio neribotą bilietą. Vieną vaiką gali lydėti daugiausiai 2 suaugę asmenys.

 • Grupėms taikome atskirą kainodarą. Grupei nuo 10 vaikų, 1 valanda kainuoja po 5 eurus, o 2 valandos po 7 eurus, 2 lydintiems asmenims nemokamas įėjimas. Pasiūlymas galioja darbo dienomis nuo 11 iki 17 valandos.

 • Jums reikės dviejų dalykų atvykstant į mūsų parką: kojinių ir geros nuotaikos! Jei kojinių neturite, visada galite nusipirkti jas mūsų parko registratūroje. Batų dėvėti viduje parko negalima, visi svečiai turi dėvėti kojines dėl komforto ir švaros.

 • Taip: jei jūsų vaikui daugiau nei 6 metai, jūs jį galite palikti mūsų priežiūrai.
  Tik nepamirškite: už vaiką atsakomybę neša tėvai!

 • Mes užtikrinti, kad jūsų vaiko gimtadienis ir tėvams, ir vaikams atneš neišdildomus įspūdžius! Mes pasiruošę pasirūpinti visais jūsų vaiko gimtadienio darbais, dekoravimu, stalo papuošimu, maistu, pramogomis ir visuo kitu kuo tik pageidausite! Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis telefonu, el. paštu ar kitais jums patogiais būdais.

 • Mes siūlome: gimtadienio kambarius, maistą, šou programas, persirengusius linksmintojus, interaktyvias pramogas parke, fotosesijas ir kitas pramogas. Visos paslaugos teikiamos parke yra teikiamos mūsų arba profesionalių partnerių.

 • Susisiekite kaip jums paprasčiau: užpildykite formą svetainėje https://hellopark.simplybook.it/v2/, paskambinkite, parašykite mums el. laišką ar žinute socialinėse platformose. Mūsų komanda pasiruošusi jums atsakyti.

 • Jūs galite atsinešti savo tortą ir vaisius, jei esate užsirezervavę gimtadienio salę. Siekdami apsaugoti savo svečių sveikatą prašome su savimi turėti čekį ir produktus atsinešti originaliame įpakavime, kad būtų matomas pagaminimo ir galiojimo laikai. Kitų maisto produktų ir gėrimų neštis į parką negalima!

Kontaktai

Adresas

Savanorių pr. 276-101, Kaunas

Parkas dirba kiekvieną dieną nuo 11:00 iki 22:00

Hello Park Prašyti franšizės